کد خبر : 424             آخرین آپدیت : 1395-05-05 23:43:00          تعداد بازدید : 1072

مردی که نمی گذارد زن قهرمانش به المپیک برود!

لیلا رجبی پرتابگر وزنه المپیکی کشورمان قرار است در مسابقات المپیک 2016 حضور پیدا کند،که به نظر می رسد با مشکلاتی نیز روبرو باشد که در این باره پیمان رجبی همسرش صحبت هایی را ارائه داده است.
پیمان رجبی لیلا رجبی پرتاب وزنه المپیک ریو
لیلا رجبی پرتابگر وزنه المپیکی کشورمان قرار است در مسابقات المپیک 2016 حضور پیدا کند،که به نظر می رسد با مشکلاتی نیز روبرو باشد که در این باره پیمان رجبی همسرش صحبت هایی را ارائه داده است.
به گزارش بامرام ، پیمان رجبی درباره اعزام همسرش گفت: چند سالی است که لیلا رجبی به واسطه ازدواج با من به ایران آمده است و به عنوان ورزشکار حرفه ای دوومیدانی افتخارات زیادی را برای کشورمان کسب کرده و در این رقابت ها توانسته پرچم سه رنگ کشورمان را به اهتزاز در آورد.
وی ادامه داد: من به عنوان مربی وی را در این رقابت ها همراهی کرده بودم و با همه مشکلاتی که در راه ما وجود داشته قرار است به عنوان نماینده ایران در رقابت های المپیک حضور پیدا کند،که باعث افتخار دوومیدانی ایران در این رقابت ها خواهد بود.
مربی دوومیدانی کشورمان گفت: متاسفانه باید بگویم به دلیل بی برنامگی فدراسیون نه مربی شخصی که سالها در برف باران و آفتاب وی را در این سفر همراهی می کند و نه هیچ خانمی به عنوان همراه همسرم با او عازم مسابقات می شود. و به ناچار او باید با چهار مرد به این رقابت ها اعزام شود.
وی تصریح کرد: در صورتی که بقیه کاروان و تیم هایی که بانوان در آنها حضور دارند همراه با مربیان شخصی و یا یک خانم به عنوان همراه به این مسابقات می روند و این مسئله برای من جای سوال دارد مگر می شود ، در کشور اسلامی یک خانم در این سفر طولانی بدون همراه یک زن باشد! شاید مشکلی ایجاد شود و یا کاری برای همسرم به وجود بیاید و او چطور می تواند به یک مرد کارهای خود را بگوید.
رجبی در پایان یاد آورشد: لازم به ذکر است در این سال ها دینی که به کشور داشتم ادا کردم و این بار هم با ورودی المپیک ثابت کردم که همسر من این توانایی را داشته که کسب ورودی المپیک بیاورد،امیدوارم مسئولان توجه داشته باشند و امیدوارم به این موضوع رسیدگی کنند.
ویدیوی مصاحبه با همسر لیلا رجبی:

و اما مصاحبه دوم با همسر زهرا نعمتی قهرمان رشته تیر و کمان :
هام شهابی پور در گفت‌ وگویی با بیان این که هر چند زهرا نعمتی توانست سهمیه المپیک را کسب کند، اما شرایط برای او المپیکی نبود، اظهار کرد: "با وجود این که بعد از بازی‌ های آسیایی تایلند که زهرا نعمتی موفق به کسب سهمیه المپیک شد و قرار بر این بود که فدراسیون برنامه وسیعی را برای آماده سازی وی برای بازی‌ های المپیک ریو داشته باشد، اما متاسفانه شرایط آن طوری که تصور می‌ شد المپیکی نبود و فعالیت‌ ها و برنامه‌ ها با نظم و انضباط خوبی برای آماده سازی نعمتی صورت نگرفت. این طور به نظر می رسید که هدف فدراسیون تنها کسب سهمیه المپیک بود و دیگر برای خود المپیک برنامه خاصی نداشت."
عضو سابق تیم ‌ملی تیروکمان جانبازان و معلولان با انتقاد نسبت به عدم پرداخت پاداش ۱۰۰ میلیون تومانی زهرا نعمتی توسط فدراسیون تیروکمان، خاطر نشان کرد: "بعد از کسب سهمیه المپیک توسط زهرا نعمتی قرار بود که فدراسیون تیروکمان مبلغ ۱۰۰ میلیون تومان به او پاداش بدهد که متاسفانه تا به امروز این مبلغ پرداخت نشده است و ما همچنان منتظر پرداخت این پاداش از سوی فدراسیون تیروکمان هستیم."
گفتنی ست ۸ماه قبل شجاعی اعلام کرده بود که در صورت کسب سهمیه المپیک توسط زهرا نعمتی ۱۰۰ میلیون به او پاداش می دهد اما در فاصله حدودا دو هفته ای تا آغاز المپیک خبری از عمل کردن رئیس فدراسیون به قولش نشده است.
وی همچنین در رابطه با حقوق دو میلیون تومانی نعمتی بعد از کسب سهمیه المپیک، افزود: "تا پایان سال ۹۴ که زهرا نعمتی موفق به کسب سهمیه المپیک شده بود این حقوق به حساب فدراسیون تیروکمان واریز شده بود که هیچ مبلغی به نعمتی پرداخت نشد و از فروردین سال ۹۵ که این حقوق مستقیما به حساب وزارت ورزش و جوانان واریز شد، به زهرا نعمتی اختصاص پیدا کرد ولی حقوق چند ماه قبل زهرا نعمتی هنوز به حساب او واریز نشده است."
شهابی پور در پایان تاکید کرد: "در رقابت‌ های سال گذشته که در شانگهای چین برگزار شد نعمتی چون موفق به رکوردشکنی در این رقابت‌ ها شده بود و رکورد ۶۳۸ پارالمپیک خود را به ۶۵۷ ارتقا داد، بنا بر این مقرر بود که فدراسیون به خاطر این جابه جایی رکورد جایزه‌ ای به مبلغ ۱۰ میلیون تومان به او پرداخت کند که هنوز این پاداش نیز به او پرداخت نشده است. واقعا من نمی دانم برای بالا بردن انگیزه یک ورزشکار جهت حضور هر چه بهتر در بازی‌ های المپیک ریو مسئولان چرا باید اینقدر کوتاهی کنند تا ورزشکار انگیزه کافی برای شرکت در رویداد مهمی همچون المپیک را نداشته باشد."
اما محمدعلی شجاعی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی آنا، درباره وضع فعلی زهرا نعمتی گفت: «‌نعمتی دو سال است که در مجموعه ما فعالیت می‌ کند و توانست به سهمیه المپیک برسد. تمام موفقیت‌ هایی که نعمتی در این دو سال اخیر به دست آورده در سایه توجه فدراسیون بوده است.»
وی افزود: «‌با توجه به وضعی که نعمتی داشت بعید به نظر می رسید که بتواند به سهمیه المپیک برسد اما خوشبختانه با تلاش خودش و حمایت مسئولان فدراسیون تیر و کمان این امر محقق شد. نعمتی علاوه بر اینکه سهمیه المپیک را کسب کرد حتی در رشته ریکرو ارتقای رنکینگ داشت که همه موفقیت‌ ها با حمایت های ما صورت گرفته است.»
شجاعی با تاکید بر اینکه اگر وضع بد بود نعمتی این موفقیت ها را کسب نمی کرد، گفت: «‌اکنون طبق رنکینگ جهانی زهرا نعمتی در رده پنجم جدول قرار دارد و یکی از مدعیان این رشته محسوب می‌ شود. به طور حتم، موفقیت نعمتی نه تنها برای فدراسیون تیر و کمان بلکه برای کل ایران یک افتخار بزرگ محسوب می‌ شود. فدراسیون تیر و کمان هم تا جایی که در حد توانش بود از این ورزشکار حمایت می‌ کند و تا روز المپیک هم بهترین ها را در اختیار او می گذارد.»
رئیس فدراسیون تیر و کمان عنوان کرد: «‌وقتی یک ورزشکار عملکرد قابل قبولی ارائه نمی‌ دهد مسئولیت جوابگویی او با فدراسیون است و وقتی هم موفقیت به دست می آورد مطمئن باشید در سایه و توجه فدراسیون بوده است. مربی کره‌ ای که در اختیار نعمتی است ماهی پنج هزار یورو حقوقش است و همه این امکانات تنها برای یک ورزشکار است.»
شجاعی ادامه داد: «ما همه امکانات را در اختیار او می گذاریم و خوشبختانه هم اکنون آمادگی خوبی هم دارد. حتی خانه‌ ای که نعمتی و همسرش در آن زندگی می‌ کنند از طرف فدراسیون در اختیارشان قرار گذاشته شده است و ما تلاشمان این است که تنها نماینده ایران در برزیل با آمادگی کامل حضور داشته باشد.»
رئیس فدراسیون تیر و کمان در پاسخ به اینکه هنوز پاداش نعمتی پرداخت نشده است، عنوان کرد: «زمانی که نعمتی سهمیه المپیک را کسب کرد ما به او قول دادیم که 100 میلیون پاداش به او بدهیم اما متاسفانه هنوز این اتفاق نیفتاده است چرا که هنوز منابع آن تامین نشده است. وزارت ورزش و دولت باید بودجه‌ ای در اختیار ما قرار دهند. صحبت کردن از عدم پرداخت پاداش اوج کم‌ لطفی است و ما قصد نداریم در آستانه المپیک فضا را متشنج کنیم. چند وقت پیش بود به او دو یا سه دست کامل تیر و کمان دادیم که مبلغ آن هم اکنون 40 میلیون تومان است. اگر به نعمتی در فدراسیون ما رسیدگی نشود پس چه کسی باید به این ورزشکار رسیدگی کند. مربی کره‌ ای تنها به خاطر یک ورزشکار در ایران است و با او تمرین می کند. ضمن اینکه ما امکانی برای او فراهم کردیم که یک هفته همراه با مربی‌ اش زودتر به برزیل برود و با اوضاع آنجا آشنا شود.»
از کدام شهر هستید و نظر شما در مورد این خبر چیست ؟ اگر اطلاعات تکمیلی دارید با دیگران در میان بگذارید

پشت پرده خوردن شارژ مردم توسط ایرانسل : شرکت های مبتنی بر محتوا
محصولات 5040 واقعیت ، تبلیغات یا کلاهبرداری ؟ نظرات خریداران قبلی
جزییات حادثه تور چال کندی ( دره کول خرسان ) دزفول و غرق در رودخانه دز
گزارش وضعیت موسسه ثامن اهواز + نظرات سپرده گزاران
نقش یگان رهایی گروگان ارتش در حمله داعش به مجلس ( تیپ 65 نوهد)
فیلم حمله داعش به مجلس از دوربین مداربسته ( همه فیلم ها )
آسان ترین راه ساخت نظر سنجی در تلگرام + ربات ووت ( vote )
کمک مالی به اقشار کم درآمد سال 96
نکات کلیدی و هرآنچه باید قبل از آزمون رانندگی شهر بدانید + ( قبولی صد در صد )
چگونه از واتس اپ در مرورگر استفاده کنیم؟ استفاده از واتس اپ بدون نصب کردن
بهترین نرخ سود بانکی در سال 96 کدام است؟
بحران در موسسه آرمان ایرانیان اهواز ( موسسه توسعه )
رابطه و قتل 7 زن با کمک همسر در رشت
ساخت ربات تلگرام بدون برنامه نویسی و هاست
آموزش ایمیل ساختن در گوگل ، چگونه جیمیل بسازم؟
تفاوت گواهینامه پایه یک و دو و سه + شرایط اخذ گواهینامه
آموزش غیرفعال کردن پیام های تبلیغاتی و پولی
مراحل انتقال دامنه nic ir
سوال در مورد ورشکستگی موسسه کاسپین + نظرات سپرده گذاران
ساختمان بزرگ پلاسکو در تهران آتش گرفت و فرو ریخت
دانشگاه جهاد در روز سه شنبه 21 دی ماه تعطیل میباشد
دانشگاه آزاد و دانشگاه سما سه روز تعطیل به علت فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی
گزارش تصویری از منزل هاشمی در جماران بعد از فوت ایشان
تجمع مردم تهران برای وداع با پیکر هاشمی رفسنجانی در جماران
اعلام 1 روز تعطیل به علت فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سه شنبه
گزارش تکمیلی از فوت هاشمی رفسنجانی در تهران
معرفی کانال تلگرام سالن های زیبایی اهواز
تجاوز به دختر 17 ساله توسط برادر ناتنی
شربت درمان سرطان هراتی
تعرفه قیمت پست پیشتاز و سفارشی سال 96 یک گرم تا 25 کیلو
ویروس جنسی خطرناک عامل سرطان دهانه رحم
وحشتناک ترین بیماری های جهان
تبلیع خلاقانه ماشین گلف با ایده از داعش و عملیات انتحاری + فیلم
فیلم آتش زدن یک بیمار به صورت زنده به دلیل اختلاف شخصی
فیلم رقص زنان در استقبال از روحانی