کد خبر : 362             آخرین آپدیت : 1395-05-02 22:15:00          تعداد بازدید : 456

چگونه مردها را عاشق کنیم

دختر خارجی خوشگل گوشی اندروید آیفون
خودتان را مشغول کنید
خودتان را مشغول کنید. سعی کنید او را از ذهنتان بیرون کنید. به او نشان دهید که درگیر کارهای زیادی هستید، با دوستانتان اس ام اس بازی کنید، تلفنی حرف بزنید و حتی چت کنید. همیشه یادتان باشد، وقتی دلتان برای او تنگ می شود، فقط باید صبر کنید. دلیلش این است که وقت برای اینکار زیاد دارید. کاری کنید که او از شما بپرسد که چه کاری اینقدر مشغولتان کرده است. شما هم نادیده اش بگیرید و صحبت را عوض کنید و به شک بیندازیدش. باور کنید مردها بیشتر از اینکه عاشق ظاهر خانم ها شوند، عاشق اسرارآمیز بودن آنها می شوند.
گریه نکنید
برای شروع باید دست از گریه و زاری بردارید. گریه نکنید، التماس نکنید و دنبالش نیفتید. هرچه بیشتر دنبال او بیفتید، او را از خودتان دورتر می کنید. به او زمان و آرامش بدهید و درعین حال با دوستانش صحبت کنید. به او نشان دهید که آنها چقدر در زندگیتان مهم هستند. حرفها، مکالمات و رفتارهای آنها را تحسین کنید. مرد شما باید نبود شما را در زندگیش احساس کند. هیچوقت صحبت را با او شروع نکنید مگر اینکه مطمئن باشید که خودش هم علاقه مند است. اگر خودش برای حرف زدن پا پیش نگذاشت، می توانید کمی به او توجه نشان دهید. اما یادتان باشد، همیشه حد خودتان را بشناسید.
خودتان را تغییر دهید
خودتان را تغییر دهید و تعجبش را جلب کنید. سعی کنید آدم دیگری شوید. برای خودتان وقت بگذارید. باشگاه بروید، آرایشگاه بروید و یک ورزش جدید را یاد بگیرید. مطمئناً ناراحت می شود وقتی ببیند که با دیگران بیرون می روید و خوش می گذرانید. اینکار حس حسادت او را جلب می کند و باعث می شود حتی بیاید از کلاس دنبالتان تا بتواند کمی چکتان کند.
داشتن یک سرگرمی و اشتیاق زیاد به آن مردها را تحت تاثیر قرار می‌ دهد. دخترانی که سرگرمی‌ هایی مانند موج‌ سواری، گلف، و رانندگی دارند واقعا مردان را دیوانه‌ ی خودشان می‌ کنند. آن باور رایج که “مردها سرگرمی‌ ها را ایجاد می‌ کنند، زنان روابط را ایجاد می‌ کنند” دیگر درست نیست.
او باید بفهمد که زندگی شما فقط حول او نمی چرخد. با این روش مطمئن باشید که شگفت زده می شود و حسودی می کند. باید نشان دهید که اهمیت زیادی در زندگیتان ندارد و خوشحال و راحت باشید و از مجرد بودن خود لذت ببرید. در دسترسش نباشید. بگذارید دنبالتان بگردد.
اما در عین حال باید محتاط باشید. خیلی به او سخت نگیرید. اگر طرفتان عصبانی شد کمی به او فرصت بدهید. همه چیز در عشق و جنگ عادلانه است، آنچه مهم است حضور او در زندگی شماست.
با دیگران مهربان باشید
نیازی به گفتن نیست که این خیلی مهم است. با همه مودبانه صحبت کنید و با دیگران گرم و صمیمی باشید. این نه فقط برای تحت تاثیر قرار دادن مردتان، بلکه به خاطر بشریت مهم است.
سلیقه ی لباس پوشیدنتان
مردها عاشق خانم‌ هایی هستند که تمیز و مرتب هستند، پس از این موضوع نهایت استفاده را بکنید. اغلب دخترها سردرگم می‌ شوند که برای قرارشان چه لباسی بپوشند که مردشان نتواند در برابر ستایش و تحسین آنها مقاومت کند، . هر وقت با او هستید چیزی بپوشید که زیبا و چشم‌ نواز باشد و با پوشیدن آن فوق‌ العاده شوید. دختری که در لباس پوشیدن خوش‌ سلیقه باشد می‌ داند چگونه زیبا و در عین حال عادی به نظر برسد. این باور رایج که کسی که عاشقت باشد تو را قضاوت نمی‌ کند همیشه درست نیست. اگر مرد شما نامرتب لباس بپوشد، احساس ناامیدی نمی‌ کنید؟
عطری وسوسه‌ کننده
وقتی با یک آغوش از او خداحافظی می‌ کنید، اجازه بدهید عطرتان به نفع شما کار کند. مردها عاشق این هستند که نامزدشان بوی فوق‌ العاده‌ ای داشته‌ باشد. عطر را به مچ دست‌ ها، اطراف گردن، پشت گوش، و روی استخوان ترقوه بزنید تا مطمئن شوید عطرتان ماندگار است.
می‌ توانید در مناسبت‌ های مختلف از عطرهای مختلف استفاده کنید. عطرهای متنوعی بخرید و ببینید کدام‌ یک برای‌ تان بهترین نتیجه را دارد. خوش‌ بختانه مجبور نیستید برای خریدن‌ شان از خانه بیرون بروید. با وجود چند فروشگاه الکترونیکی عطر، می‌ توانید به‌ صورت برخط عطرهای فوق‌ العاده‌ ای بخرید.
هوش هیجانی بالا ( ای‌ کیو )
به عنوان یک دختر، اغلب از شما انتظار می‌ رود هیجان‌ های عمیقی داشته‌ باشید. اما معنی‌ اش به هیچ وجه این نیست که هر وقت داستان غم‌ انگیزی شنیدید چشم‌ هایتان را پر از اشک کنید. یک خانم با هوش هیجانی بالا(که به آن ای‌ کیو هم گفته می‌ شود) می‌ تواند هر زمان که مردش به انگیزه نیاز دارد او را تشویق کند و برایش الهام‌ بخش باشد. این خانم به جای این‌ که داستان‌ های غم‌ انگیز غیرضروری خلق کند، در زمان مناسب جملات مناسبی می‌ گوید.
زیاد لبخند بزنید(البته نه غیرضروری)
مردها دیوانه‌ ی لبخند یک دختر هستند. لبخندتان باید واقعی و شیرین باشد. در غیر این‌ صورت به زور لبخند نزنید، شاید مردتان فکر کند غیرعادی هستید. هم‌ چنین، وقتی با او هستید، تمام توجه‌ تان را به او بدهید و به جوک‌ هایش بخندید. نشان بدهید از بودن با او خوشحال هستید. او بقیه‌ ی کارها را انجام می‌ دهد.
با او بحث کنید و کم نیاورید
یک دختر جذاب کم‌ عقل فقط چند ساعت جالب است. بیش‌ تر مردها دختری را می‌ خواهند که از امور جهان آگاهی داشته‌ باشد و با آنها منطقی بحث کند. مردان واقعی عاشق این هستند که به آنها نشان دهید آی‌کیوی بالایی دارید.
بازیگوش باشید
یک دختر بازیگوش به آسانی می‌تواند یک مرد را به شور و هیجان بیاورد. خیلی نزدیک به او نشستن می‌ تواند گاهی به سود شما باشد. یاد بگیرید چگونه یک مرد را به شیوه‌ ای نه‌ چندان آشکار دست بیندازید. نوازش‌ های غیرجنسی این پیام را می‌ فرستند: “من عاشق با تو بودن هستم، و دوستت دارم.”
قضاوت نکنید
اگر چیزی را درمورد فرد محبوب‌ تان دوست ندارید، می‌ توانید نظرتان را صادقانه با او درمیان بگذارید. در عین حال، به خاطر آن موضوع به او اهانت نکنید و آن را تبدیل به یک مشکل نکنید. داشتن نظر و عقیده خوب است اما بی‌ ادب و منفی‌ باف بودن پسندیده نیست.
دختر خارجی خوشگل گوشی اندروید آیفون
از کدام شهر هستید و نظر شما در مورد این خبر چیست ؟ اگر اطلاعات تکمیلی دارید با دیگران در میان بگذارید

پشت پرده خوردن شارژ مردم توسط ایرانسل : شرکت های مبتنی بر محتوا
محصولات 5040 واقعیت ، تبلیغات یا کلاهبرداری ؟ نظرات خریداران قبلی
جزییات حادثه تور چال کندی ( دره کول خرسان ) دزفول و غرق در رودخانه دز
گزارش وضعیت موسسه ثامن اهواز + نظرات سپرده گزاران
نقش یگان رهایی گروگان ارتش در حمله داعش به مجلس ( تیپ 65 نوهد)
فیلم حمله داعش به مجلس از دوربین مداربسته ( همه فیلم ها )
آسان ترین راه ساخت نظر سنجی در تلگرام + ربات ووت ( vote )
کمک مالی به اقشار کم درآمد سال 96
نکات کلیدی و هرآنچه باید قبل از آزمون رانندگی شهر بدانید + ( قبولی صد در صد )
چگونه از واتس اپ در مرورگر استفاده کنیم؟ استفاده از واتس اپ بدون نصب کردن
بهترین نرخ سود بانکی در سال 96 کدام است؟
بحران در موسسه آرمان ایرانیان اهواز ( موسسه توسعه )
رابطه و قتل 7 زن با کمک همسر در رشت
ساخت ربات تلگرام بدون برنامه نویسی و هاست
آموزش ایمیل ساختن در گوگل ، چگونه جیمیل بسازم؟
تفاوت گواهینامه پایه یک و دو و سه + شرایط اخذ گواهینامه
آموزش غیرفعال کردن پیام های تبلیغاتی و پولی
مراحل انتقال دامنه nic ir
سوال در مورد ورشکستگی موسسه کاسپین + نظرات سپرده گذاران
ساختمان بزرگ پلاسکو در تهران آتش گرفت و فرو ریخت
دانشگاه جهاد در روز سه شنبه 21 دی ماه تعطیل میباشد
دانشگاه آزاد و دانشگاه سما سه روز تعطیل به علت فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی
گزارش تصویری از منزل هاشمی در جماران بعد از فوت ایشان
تجمع مردم تهران برای وداع با پیکر هاشمی رفسنجانی در جماران
اعلام 1 روز تعطیل به علت فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سه شنبه
گزارش تکمیلی از فوت هاشمی رفسنجانی در تهران
معرفی کانال تلگرام سالن های زیبایی اهواز
تجاوز به دختر 17 ساله توسط برادر ناتنی
شربت درمان سرطان هراتی
تعرفه قیمت پست پیشتاز و سفارشی سال 96 یک گرم تا 25 کیلو
ویروس جنسی خطرناک عامل سرطان دهانه رحم
وحشتناک ترین بیماری های جهان
تبلیع خلاقانه ماشین گلف با ایده از داعش و عملیات انتحاری + فیلم
فیلم آتش زدن یک بیمار به صورت زنده به دلیل اختلاف شخصی
فیلم رقص زنان در استقبال از روحانی