کد خبر : 255             آخرین آپدیت : 1395-03-18 16:38:00          تعداد بازدید : 1090

شکنجه و سرقت از زنان تنها در تهران توسط 3 افغانی

سه سارق زورگیر با حمله به خانه‌ های ویلایی، زنان تنها را هدف سرقت‌ های خشن خود قرار می‌ دادند. این سارقان افغانی، پس از شناسایی خانه‌ های ویلایی که مردی در آن‌ جا ساکن نبود، نقشه یک دزدی را می‌ کشیدند و با ورود به این ویلاها زنان و دختران را به شدت کتک می‌ زدند.
تجاوز دزدی زنان تنها
در شعبه اول بازپرسی دادسرای ویژه سرقت مادر و دختری نشسته‌ اند. چهره‌شان نشان می‌ دهد که حال و روز خوشی ندارند. استرس عجیبی در چشمانشان موج می‌ زند. آنها دو شاکی پرونده‌ ای هستند که در آن سه سارق زورگیر با حمله به خانه‌ های ویلایی، زنان تنها را هدف سرقت‌ های خشن خود قرار می‌ دادند. این سارقان افغانی، پس از شناسایی خانه‌ های ویلایی که مردی در آن‌ جا ساکن نبود، نقشه یک دزدی را می‌ کشیدند و با ورود به این ویلاها زنان و دختران را به شدت کتک می‌ زدند.
بعد از آن هرچه پول و طلا بود، سرقت می‌ کردند و متواری می‌ شدند. سردسته باند پس از دستگیری در بازجویی‌ ها گفت: «من در کارهای ساختمان فعالیت می‌ کردم و هربار که جایی مشغول به‌ کار می‌ شدم، همه ساکنان ساختمان را زیرنظر می‌ گرفتم. من آپارتمان‌ هایی که مردی در آن‌ جا حضور نداشت را شناسایی می‌ کردم. بعد از شناسایی خانه‌ های مورد نظر، نقشه‌ ام را با ٢نفر از دوستانم درمیان گذاشتم و قرار شد به خانه‌ ها دستبرد بزنیم.»
پس از آن بود که شاکیان زیادی که ازسوی آنها هدف سرقت قرار گرفته بودند، شناسایی شدند که دونفر از این شاکیان همین مادر و دختر هستند. حالا این مادر و دختر به دادسرا آمده‌ اند تا جزییات بیشتر این ماجرا را شرح دهند. آنها قرار است تا دقایقی دیگر بار دیگر با سارقان خانه ویلایی‌ شان مواجه شوند. دقایقی که می‌ گذرد، صدای زنجیر جلوی در شعبه شنیده می‌ شود. دو متهم افغانی این پرونده را به داخل شعبه منتقل می‌ کنند و آنها در مقابل بازپرس نصرتی می‌ نشینند. درهمین لحظه ناگهان دختر جوان با دیدن متهمان به شدت می‌ لرزد. او جیغ می‌ کشد و ناگهان ازحال می‌ رود، مادرش سعی می‌ کند او را آرام کند و اسپری آسم دخترش را به او می‌ دهد. این زن که خودش هم به‌ شدت گریه می‌ کند، با صحبت‌ هایش دخترش را آرام می‌ کند.
حالا نوبت به بیان جزییات ماجرای سرقت از زبان دوشاکی رسیده است. زن میانسال جزییات ماجرا را بار دیگر برای بازپرس تعریف می‌ کند و می‌ گوید: «از آن روز به بعد من و دو دخترم به شدت ناراحت و عصبی هستیم. هرکدام از سایه خودمان هم می‌ ترسیم. آن روز من و دو دخترم درخانه بودیم که حال و روز دختر بزرگم را خودتان می‌ بیند. از حال و روز دختر کوچکم هم نگویم که خیلی بهتر است. او هم دچار ترس شده و مرتب او را پیش روانشناس می‌ بریم تا حالش کمی بهتر شود.» بعد از آن متهمان با انکار این سرقت‌ ها، به بازپرس می‌ گویند: «ما کارگر ساختمانی هستیم و هیچ‌ وقت سرقتی انجام ندادیم. این دزدی‌ ها کار علی، متهم دیگر این پرونده است که الان در زندان به سر می‌ برد. ما در این سرقت‌ ها نقشی نداریم و نمی‌ دانیم چرا دستگیر شده‌ ایم.»
در ادامه یکی از متهمان می‌ گوید: «من خودم مشکل بینایی دارم و به‌ خاطر همین مشکل اصلا نمی‌ توانم دست به چنین سرقتی زده باشم.»
این درحالی است که دخترجوان یکی از همین متهمان را شناسایی می‌ کند و به بازپرس می‌ گوید که خودش این متهم را دیده است، اما مادر این دختر می‌ گوید که چون آن روز عصبی شده و دزدان نیز چشمان او را با دست بسته‌ اند، نمی‌ تواند چهره‌ شان را به یاد بیاورد.
درحاشیه این جلسه دخترجوان که در تمام لحظات به ‌شدت می‌ لرزد و گریه می‌ کند، در گفت‌ وگو با «شهروند»، جزییات ماجرای آن روز وحشتناک را تعریف می‌کند:
چرا با دیدن متهمان حالت بد شد؟
خودم هم تصور نمی‌ کردم که با دیدن آنها تا این اندازه حالم بد شود. وقتی آنها را دیدم، نتوانستم خودم را کنترل کنم. دوباره آن روز و آن لحظات را به یاد آوردم. خیلی سخت بود. دیدن متهمان باعث شد دچار استرس و ترس زیادی شوم. برای همین حالم بد شد. هنوز هم حال خوبی ندارم. از آن روز به بعد از سایه خودم هم می‌ ترسم و نمی‌ توانم به آرامش برسم. هر لحظه احساس می‌ کنم کسی درخانه است. از آنجایی هم که آسم دارم، مرتب حالم بد می‌ شود. بیچاره مادرم، مرتب باید من و خواهرم را آرام کند.
اولین‌ بار بود که متهمان را می‌ دیدی؟
بله. من بعد از دستگیری تا به حال آنها را ندیده بودم. حتی برای شناسایی‌ شان هم به آگاهی نرفتم و این اولین‌بار بود که آنها را دیدم. برای همین حالم بد شد.
آن روز با مادر و خواهرت در خانه تنها بودی؟
بله. خانه ما یک خانه ویلایی در فرمانیه است و از آنجایی‌که پدر و مادرم از هم جدا شده‌ اند، من و خواهر و مادرم با هم زندگی می‌ کنیم. آن روز ساعت ١٢ ظهر بود که من در اتاقم خواب بودم. ناگهان صدای زنگ درآمد و چند لحظه بعد هم صدای فریاد مادرم را شنیدم. سراسیمه از اتاق بیرون رفتم که ناگهان یک مرد از پشت ‌سر مرا گرفت و به سرم کوبید. یکی دیگر از دزدان هم مادرم را گرفته و دست و چشمانش را بسته بود. خیلی ترسیده بودم و هنوز نمی‌ دانستم آنها از ما چه می‌ خواهند. دزد خشن مرا کشان‌ کشان به داخل اتاق برد و مدام می‌ گفت جای پول و طلاها کجاست. من هم که به‌ خاطر آسم نفسم گرفته بود و ترسیده بودم، یادم رفته بود جای پول و طلاها کجاست. دزد جوان که لاغراندام بود، با چاقو و شوکر مرتب تهدیدم می‌ کرد و هربار که می‌ گفتم جای پول و طلاها را نمی‌ دانم، با دست به سرم می کوبید و کتکم می زد. او چشمانم را گرفته بود تا او را نبینم. بعد از چند دقیقه همدستش فریاد زد که بیا برویم. آن‌ جا بود که مرا رها کردند و رفتند. همان لحظه توانستم چهره شخصی که مرا تهدید کرده و کتک می‌ زد را شناسایی کنم.
پس یعنی الان مطمئن هستی که او خودش است؟
بله. مطمئنم. چون زمانی که مرا تهدید می‌ کرد، زیرچشمی توانستم چهره‌ اش را ببینم. این مرد کنار چونه‌ اش کمی فرورفتگی دارد که آن لحظه درست در ذهنم ماند. الان هم با اینکه ریش گذاشته اما همچنان این فرورفتگی را دارد. برای همین مطمئن هستم که او خودش است.
پول و طلاها را هم سرقت کردند؟
گویا سارقان آن‌ قدر مادرم را کتک ‌زده بودند که در نهایت مادرم هم جای پول و طلاها را به آنها گفته بود. برای همین این سارقان پس از سرقت طلاها ما را رها کردند و متواری شدند.
در کل چقدر پول و طلا سرقت شد؟
حدودا ١٥٠میلیون طلا و سکه بود که سرقت کردند.
این سرقت چند دقیقه طول کشید؟
یک‌ ساعت تمام این دزدان خشن درخانه ما بودند و مرتب کتک‌ مان می‌ زدند. خیلی وحشت کرده بودم. مادرم هم همین‌ طور. بیچاره به‌ خاطر صدای فریادهای من، تصور کرده بود که این سارقان مرا مورد آزار و اذیت قرار می‌ دهند. حالا ببینید در آن لحظات چه حسی داشته و چقدر عذاب کشیده است. خواهر کوچکم هم همین‌ طور. آنها هرکدام از ما را جداگانه کتک می‌ زدند و ما در آن لحظات از سرنوشت همدیگر و این‌که چه بلایی به سرمان می‌ آید، خبر نداشتیم.
از کدام شهر هستید و نظر شما در مورد این خبر چیست ؟ اگر اطلاعات تکمیلی دارید با دیگران در میان بگذارید

مرادی از بندرلنگه ( 1395-03-15 17:11 )
همه اینها را باید اعدام کنند .مماشات بیش از حد قوه قضاییه با سارقان و زورگیران عفو و بخشودگی و آزادی مشروط باعث شده روز به روز آمار سرقت و جنایت و تجاوز بره بالا

هشدارهای امنیتی غیر ممکن کردن سرقت و زورگیری ( 1395-03-15 14:29 )
همه بدونید که:
1- درب یا قفل ضد سرقت وجود نداره و هر کدومشون یک جوری باز یا تخریب میشن، پس هم درب و هم قفل باید همزمان غیر قابل بازکردن یا تخریب باشند، پس تاکید میکنم که گول زبون بازی فروشنده ها را نخورید مگر اینکه یک فروشنده معتبر حاضر بشه ضمانتنامه ای به شما بده که به صراحت و بدون تقلب در نگارش اون ضمانتنامه، تائید کرده باشه در صورت ورود سارقین به هر صورت از طریق درب ورودی، مسئولیت سرقت را قبول میکنه و کل خسارات حاصل از سرقت را پرداخت میکنه.
2- دوربین و دزدگیر مطلقا ورود سارقین را غیر ممکن نمیکنه و اینکه میگن اگر جایی دوربین داشته باشه دزد نمیره فقط برای خوش کردن دل شما است و حتی با فرض اینکه سارقین بدون ماسک و با صورتهای باز وارد بشن و توی بانک اطلاعاتی پلیس هم ثبت شده باشند، باز اونی که قراره خدمتش توی اون خونه توسط سارقین برسه شما و خانوادتون هستید و دستگیری سارقین کمکی به روح و روان و آبروی شما و حتی در خیلی مواقع برگردوندن اموال شما نخواهد کرد.
3- سارقین هر وقت دلشون بخواد وارد میشن و به بودن یا نبودن صاحبخونه ربط نداره، پس فکر نکنید اگر خونه باشید یا چراغ را روشن بذارید دزد نمیاد، ضمن اینکه مدتهاست سارقین ترجیح میدن وقتی صاحبخونه باشه سرقت کنن تا بتونن با تهدید، ارعاب و کتک زدن ساکنین، راحت به پول و طلا و اموال با ارزش برسن.
4- برای غیر ممکن کردن ورود سارقین از طریق درب ورودی منازل، فقط درب ضد دیلم با ضمانت پرداخت خسارت در صورت وقوع سرقت بذارید و به هیچ چیز دیگه اعتماد نکنید که دودش فقط توی چشم خودتون و خانوادتون خواهد رفت.
5- برای غیر ممکن کردن سرقتهایی که از طریق ورود افراد آشنا انجام میشه یا سرقتهایی که سارقین وقتی میخواید وارد بشید همزمان با شما به زور وارد میشن، یا سارقینی که زنگ میزنن و تا درو باز میکنید با زور میان تو، یک گاوصندوق ضد دیلم که مجهز به سیستم قفل ضد زورگیری باشه و ضمانت پرداخت خسارت در صورت وقوع سرقت داشته باشه بذارید توی خونه و تمام طلا، جواهر، سکه، پول، اسناد و مدارک با ارزشتون را توی اون گاوصندوق بذارید که بتونید اگر سارقین آشنا بودن، کلید داشتن یا پشت سرتون اومدن تو، با تکیه بر سیستم قفل ضد زورگیری گاوصندوق، جان و اموالتون را نجات بدید.

فرهان ( 1395-03-15 10:52 )
اینا بهشون تجاوز شده خجالت میکشن بگن

پشت پرده خوردن شارژ مردم توسط ایرانسل : شرکت های مبتنی بر محتوا
محصولات 5040 واقعیت ، تبلیغات یا کلاهبرداری ؟ نظرات خریداران قبلی
جزییات حادثه تور چال کندی ( دره کول خرسان ) دزفول و غرق در رودخانه دز
گزارش وضعیت موسسه ثامن اهواز + نظرات سپرده گزاران
نقش یگان رهایی گروگان ارتش در حمله داعش به مجلس ( تیپ 65 نوهد)
فیلم حمله داعش به مجلس از دوربین مداربسته ( همه فیلم ها )
آسان ترین راه ساخت نظر سنجی در تلگرام + ربات ووت ( vote )
کمک مالی به اقشار کم درآمد سال 96
نکات کلیدی و هرآنچه باید قبل از آزمون رانندگی شهر بدانید + ( قبولی صد در صد )
چگونه از واتس اپ در مرورگر استفاده کنیم؟ استفاده از واتس اپ بدون نصب کردن
بهترین نرخ سود بانکی در سال 96 کدام است؟
بحران در موسسه آرمان ایرانیان اهواز ( موسسه توسعه )
رابطه و قتل 7 زن با کمک همسر در رشت
ساخت ربات تلگرام بدون برنامه نویسی و هاست
آموزش ایمیل ساختن در گوگل ، چگونه جیمیل بسازم؟
تفاوت گواهینامه پایه یک و دو و سه + شرایط اخذ گواهینامه
آموزش غیرفعال کردن پیام های تبلیغاتی و پولی
مراحل انتقال دامنه nic ir
سوال در مورد ورشکستگی موسسه کاسپین + نظرات سپرده گذاران
ساختمان بزرگ پلاسکو در تهران آتش گرفت و فرو ریخت
دانشگاه جهاد در روز سه شنبه 21 دی ماه تعطیل میباشد
دانشگاه آزاد و دانشگاه سما سه روز تعطیل به علت فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی
گزارش تصویری از منزل هاشمی در جماران بعد از فوت ایشان
تجمع مردم تهران برای وداع با پیکر هاشمی رفسنجانی در جماران
اعلام 1 روز تعطیل به علت فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سه شنبه
گزارش تکمیلی از فوت هاشمی رفسنجانی در تهران
معرفی کانال تلگرام سالن های زیبایی اهواز
تجاوز به دختر 17 ساله توسط برادر ناتنی
شربت درمان سرطان هراتی
تعرفه قیمت پست پیشتاز و سفارشی سال 96 یک گرم تا 25 کیلو
ویروس جنسی خطرناک عامل سرطان دهانه رحم
وحشتناک ترین بیماری های جهان
تبلیع خلاقانه ماشین گلف با ایده از داعش و عملیات انتحاری + فیلم
فیلم آتش زدن یک بیمار به صورت زنده به دلیل اختلاف شخصی
فیلم رقص زنان در استقبال از روحانی