کد خبر : 238             آخرین آپدیت : 1395-05-08 10:03:00          تعداد بازدید : 5377

مردی که به صد زن در شیراز تعرض کرد فردا اعدام می شود

دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: حکم اعدام مرد ژله‌ ای به اتهام افساد فی الارض و آزار و اذیت ۱۰۰ زن در شیراز فردا در ملاء عام اجرا می‌ شود.
تجاوز و دزدی تجاوز گروهی
دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: حکم اعدام مرد ژله‌ای به اتهام افساد فی الارض و آزار و اذیت ۱۰۰ زن در شیراز فردا در ملاءعام اجرا می‌ شود.
به گزارش بامرام در 2 سال اخیر چندین گزارش از ورود شخصی به منازل مردم اقدام به تجاوز به زنان و دزدی میکرد ، شده بود.
متهم که با شیوه‌ ای خاص اقدام به آزار و اذیت طعمه‌ هایش کرده و بعد از سرقت فرار می‌ کرد، در طول دو سال دستگاه‌ های امنیتی و پلیس‌ های تخصصی استان فارس را مشغول کرده بود اما هر بار بدون برجا گذشتن هیچ ردی از محل حادثه متواری می‌ شد.
صالحی دادستان عمومی و انقلاب شیراز گفت: این فرد به اتهام افساد فی الارض و ایجاد ناامنی به طور گسترده در سطح شیراز از طریق ورود به عنف شبانه به منازل، تعداد زیادی از شهروندان و هتک حرمت نوامیس و تجاوز به اعدام محکوم شد.
دادستان عمومی و انقلاب شیراز در ادامه افزود: شگرد کاری متهم که به مرد ژله‌ ای معروف است به این گونه بود که از 12 شب تا 5.30 بامداد به صورت پنهانی وارد منازل مردم می‌ شده و اعمال شوم خود را اجرا می‌ کرده است که به گفته وی، 100 مورد ورود به منزل داشته است.
وی اضافه کرد: با اخذ فیلم دوربین مداربسته یکی از شکات متهم با تطبیق آزمایش DNA و گروه خونی و دیگر آثار به جای مانده از صحنه جرم از جمله نمونه خون‌ های اخذ شده در آزمایشگاه ژنتیک، این فرد شناسایی و در تاریخ هفتم شهریورماه سال 94 دستگیر می‌ شود.
صالحی همچنین گفت: در تاریخ 27 مهرماه قرار مجرمیت وی صادر و 26 دی ماه در شعبه اول دادگاه انقلاب حکم اعدام صادر شد که پس از اعتراض وارده، پرونده در شعبه 11 دیوان عالی کشور رسیدگی و رای مورد تایید قرار گرفت.
جستجوی پلیس بین ۲۰ هزار هم نام متهم
هیچ سرنخی از مرد ژله‌ ای در دست نبود و تنها مشخصات ظاهری و چند تار مو و اثراتی که بتوان آزمایش دی ان ای انجام داد پیش روی تیم های تحقیقاتی قرار داشت. تا اینکه پلیس باخبر شد مرد ژله ای در آخرین اقدامش شلوار خود را جا گذاشته است.
این بار وقتی اعضای خانواده متوجه حضور او شده بودند وی با بر جا گذاشتن شلوار خود که پیش از ورود به خانه در پشت بام بیرون آورده بود متواری شده بود.
سرانجام مأموران به سرنخی از مرد ژله‌ای دست یافتند. در تحقیقات مشخص شد که وی شلوار خود را به خشکشویی داده و بر پشت آن اسم امین نوشته شده است.
اسم مرد ژله‌ای در حالی مشخص شد که جمعیت زیادی در شهر به این اسم بودند.
تحقیقات روی این نام متمرکز شد که کارآگاهان دریافتند ۱۵ هزار نفر فامیل موردنظر را دارند. با بررسی تک‌ تک این افراد تیم جنایی به پسر ۲۰ ساله‌ ای به نام امین رسیدند که اوایل سال گذشته با ورود به خانه زن جوانی با تهدید تلفن همراه او را سرقت کرده و پس از دستگیری مدتی را در زندان بوده است. همزمان با آزادی او از زندان موضوع آزار و اذیت زنان آغاز شده بود.
اظهارات یکی از شاکیان
تیم جنایی برای تحقیقات زن جوان را به پلیس آگاهی احضار کردند که این بار واقعیت ماجرا را بازگو کرد و گفت: روز حادثه پسر جوان به طرفم حمله‌ ور شد و قصد تعرض به مرا داشت که توانستم از دستش فرار کنم. او هم با سرقت تلفن همراه گریخت. برای حفظ آبرویم موضوع آزار و اذیت را مطرح نکردم.
با افشای این موضوع، کارآگاهان مطمئن شدند که آزار و اذیت زنان توسط امین انجام شده است. سرانجام روز متهم ۲۰ ساله در منطقه کوشک دستگیر شد. اقدامات سیاه مرد ژله‌ ای ادامه داشت تا اینکه وی پای در خانه‌ ای گذاشت که مجهز به دوربین مداربسته بود و به همین خاطر یک فیلم چند ثانیه‌ ای از امین به دست آمد و سرانجام هر روز سرنخ‌ های مأموران بیشتر شد تا اینکه تمام پازل‌ ها کنار هم چیده و امین وقتی در خانه‌ شان بود دستگیر شد.
مرد ژله‌ای: من بیمارم
مرد ژله‌ ای چاره‌ ای جز اعتراف نداشت. وی گفت: من بیمارم و تاکنون به ۱۰۰ خانه در جنوب شیراز وارد شده‌ ام و فقط در ۲۳ مورد توانسته‌ ام نقشه‌ هایم را اجرا کنم. هر سه تا چهار روز نیمه‌ های شب و حوالی ساعت دو بامداد از خانه‌ شان خارج شده و هر بار به طور اتفاقی وارد خانه‌ ای شده و اینگونه نبوده که از قبل خانه‌ ای را شناسایی کرده باشد.
مرد ژله‌ای افزود: حوالی ساعت دو به طور اتفاقی خانه‌ ای را انتخاب کرده و به پشت‌ بام آن می‌ رفتم. پس از اینکه لباس‌ هایم را بیرون آورده آن را روی پشت‌ بام گذاشته و وارد حیاط می‌ شدم. در خانه‌ هایی که دریچه‌ هایشان باز بود مشکلی نداشتم اما دریچه‌ هایی که بسته بود را خودم باز کرده و اگر هم موفق نمی‌ شدم، به پشت‌ بام رفته و لباس‌ هایم را بر داشته و آنجا را ترک می‌ کردم.
امین گفت: پس از ورود به خانه‌ ها با روغنی که خودم از خانه‌ مان برده بودم بدنم را چرب می‌ کردم و اگر روغن نبرده بودم نیز با روغنی که در خانه طعمه‌ هایم بود این کار را انجام می‌ دادم و پس از چرب کردن خود با تیغ لباس زنان را پاره می‌ کردم.
دستگیری متهم ژله‌ ای
سردار احمدعلی گودرزی فرمانده انتظامی استان فارس درباره نحوه دستگیری متهم گفت: طی شش ماه گذشته اقدامات انتظامی و امنیتی را در مناطقی که متهم مرتکب جرم شده بود، افزایش دادیم. با توجه به جا ماندن آثاری از جمله خون، مو و در یک مورد لباس متهم، کار شناسایی به شکل علمی پیگیری شد.
متهم دارای مشکلات شخصیتی و رفتاری است. همچنین تاکنون ۱۴ مورد ارتکاب جرم توسط متهم مشخص شده، اما تحقیق برای مشخص شدن دیگر جرایم احتمالی وی ادامه پیدا کرد.
متهم در جریان بازجویی‌ های فنی و پلیسی اعتراف کرده در ۱۰۰ مورد ورود به خانه‌ ها ۲۳ مورد از طعمه‌ های خود را مورد آزار و اذیت قرار داده است. پس از رسیدگی و بر اساس حکم اولیه دادگاه انقلاب شیراز، متهم مفسد فی الارض شناخته و به اعدام محکوم شد. این حکم پس از تایید در دیوان صبح فردا در ملاء عام اجرا خواهد شد.
گفتنی است قرار بود اجرای حکم اعدام این دو تبهکار روز پنج شنبه گذشته اجرا شود که با توجه به تمهیدات امنیتی صبح دیروز به اجرا درآمد. همچنین تعدادی از مردم با سر دادن شعارهایی از دستگاه قضایی برای برخورد با این افراد تشکر کردند.
کلمات کلیدی : تجاوز به زنها در شیراز فیلم اعدام متجاوز کلیپ آزار و اذیت شیراز مرد ژله ای
مطالب مرتبط: جای خواب برای زنان قهر کرده از خانه : تماس با سامانه 123
تجاوز دو پسر به دوست دختر 14 ساله دوستشان
قتل و تجاوز و فیلمبرداری از التماس دختر 15 ساله
تجاوز به زن سرطانی در پراید
تجاوز به زن جوان در حسن آباد توسط چهار پسر
تجاوز به دختر 9 ساله توسط معلم روستا
زندانی شدن زن هلندی "قربانی تجاوز" در قطر
قتل بخاطر تجاوز برادر به خواهر
اوضاع خانواده ای ستایش ( دختری که بعد از تجاوز کشته شد )
آزار و اذیت زن جوان در مقابل چشمان شوهرش
از کدام شهر هستید و نظر شما در مورد این خبر چیست ؟ اگر اطلاعات تکمیلی دارید با دیگران در میان بگذارید

مرادی بندرلنگه ( 1395-03-15 17:28 )
اینم که اعدام نشددوباره یک هفته عقبافتاد

پشت پرده خوردن شارژ مردم توسط ایرانسل : شرکت های مبتنی بر محتوا
محصولات 5040 واقعیت ، تبلیغات یا کلاهبرداری ؟ نظرات خریداران قبلی
جزییات حادثه تور چال کندی ( دره کول خرسان ) دزفول و غرق در رودخانه دز
گزارش وضعیت موسسه ثامن اهواز + نظرات سپرده گزاران
نقش یگان رهایی گروگان ارتش در حمله داعش به مجلس ( تیپ 65 نوهد)
فیلم حمله داعش به مجلس از دوربین مداربسته ( همه فیلم ها )
آسان ترین راه ساخت نظر سنجی در تلگرام + ربات ووت ( vote )
کمک مالی به اقشار کم درآمد سال 96
نکات کلیدی و هرآنچه باید قبل از آزمون رانندگی شهر بدانید + ( قبولی صد در صد )
چگونه از واتس اپ در مرورگر استفاده کنیم؟ استفاده از واتس اپ بدون نصب کردن
بهترین نرخ سود بانکی در سال 96 کدام است؟
بحران در موسسه آرمان ایرانیان اهواز ( موسسه توسعه )
رابطه و قتل 7 زن با کمک همسر در رشت
ساخت ربات تلگرام بدون برنامه نویسی و هاست
آموزش ایمیل ساختن در گوگل ، چگونه جیمیل بسازم؟
تفاوت گواهینامه پایه یک و دو و سه + شرایط اخذ گواهینامه
آموزش غیرفعال کردن پیام های تبلیغاتی و پولی
مراحل انتقال دامنه nic ir
سوال در مورد ورشکستگی موسسه کاسپین + نظرات سپرده گذاران
ساختمان بزرگ پلاسکو در تهران آتش گرفت و فرو ریخت
دانشگاه جهاد در روز سه شنبه 21 دی ماه تعطیل میباشد
دانشگاه آزاد و دانشگاه سما سه روز تعطیل به علت فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی
گزارش تصویری از منزل هاشمی در جماران بعد از فوت ایشان
تجمع مردم تهران برای وداع با پیکر هاشمی رفسنجانی در جماران
اعلام 1 روز تعطیل به علت فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سه شنبه
گزارش تکمیلی از فوت هاشمی رفسنجانی در تهران
معرفی کانال تلگرام سالن های زیبایی اهواز
تجاوز به دختر 17 ساله توسط برادر ناتنی
شربت درمان سرطان هراتی
تعرفه قیمت پست پیشتاز و سفارشی سال 96 یک گرم تا 25 کیلو
ویروس جنسی خطرناک عامل سرطان دهانه رحم
وحشتناک ترین بیماری های جهان
تبلیع خلاقانه ماشین گلف با ایده از داعش و عملیات انتحاری + فیلم
فیلم آتش زدن یک بیمار به صورت زنده به دلیل اختلاف شخصی
فیلم رقص زنان در استقبال از روحانی