کد خبر : 203             آخرین آپدیت : 1395-03-07 14:38:00          تعداد بازدید : 4577

فیلم ضرب و شتم دختر ایرانی در قفس در ارمنستان

فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که دختر نوجوان ایرانی به نام آرینا مافی با لباس کاراته در مسابقات MMA ارمنستان حضور دارد و به شدت کتک می خورد اما ماجرا گسترده‌ تر از اینهاست و تیمی 10 نفره با پرچم ایران در این مسابقات حضور دارد که دو دختر نوجوان هم در قفس به روی رینگ می‌ روند و البته به شدت کتک می‌ خورند.
فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که دختر نوجوان ایرانی با نا آرینا مافی با لباس کاراته در مسابقات MMA ارمنستان حضور دارد و به شدت کتک می خورد اما ماجرا گسترده‌ تر از اینهاست و تیمی 10 نفره با پرچم ایران در این مسابقات حضور دارد که دو دختر نوجوان هم در قفس به روی رینگ می‌ روند و البته به شدت کتک می‌ خورند.
فیلم منتشر شده از این دختر ایرانی به این صورت است که با لباس کاراته وحجاب کامل برروی رینگ میرود اما در اثر کتک خوردن های زیاد در آخر مسابقه حجابی باقی نمیماند و مسابقه را واگذار میکند.
 فیلم ضرب و شتم دختر ایرانی در قفس در ارمنستان
 فیلم ضرب و شتم دختر ایرانی در قفس در ارمنستان
 فیلم ضرب و شتم دختر ایرانی در قفس در ارمنستان
 فیلم ضرب و شتم دختر ایرانی در قفس در ارمنستان
در این مسابقه دو دختر ایرانی شرکت کرده اند که خواهر هستند به نام های آرینا و تینا مافی که سرنوشت هردو در این مسابقات به یک گونه است.
به جز این دو خواهر، 8 پسر دیگر به نام سید محمد حسینی ، حسین جعفر مافی، میلاد خسروی ، مصطفی علیپور ، مجید حجیوان رشیدی ، علی مهرو بختیاری ، سامان بهزادی و سعید جهانبخت در این مبارزات به روی رینگ رفتند که فیلم مبارزات آنها در سایت globalcombatnetwork منتشر شده است.
اما سوال اینجاست که چرا و چگونه تیمی از داخل ایران و با پرچم ایران بدون اینکه مجوزی از ورزش کشور داشته باشد، به مسابقاتی (که در داخل ایران غیرقانونی است) اعزام می شود؟
سوابق تینا و آرینا مافی نشان می دهد که آنها در گذشته در رشته های رزمی صاحب عنوان نیز شده‌اند. نام آرینا مافی در بین مدال آوران رشته سوپر کیک بوکسینگ بانوان که در سال 1393 در استان تهران برگزار شده بود دیده می شود و او به همراه تینا مافی موفق به کسب مدال طلا و برنز این رقابت ها شده بودند و این مسابقات تحت نظر هیئت ورزش هیات های رزمی صورت گرفته است.
البته هر سبک در کاراته دارای آرم مخصوص بر روی لباس است و آرمی که روی لباس تینا مافی دیده می شود مربوط به سبک کیوکوشین کاراته است.
این اتفاقات در حالی رخ داده که فدراسیون ورزش های رزمی و فدراسیون کاراته اعلام کرده‌ اند هیچ اعزام برون مرزی در این رابطه نداشته اند و مسئولیت این اعزام را بر عهده نگرفته اند.
سرپرست نایب رئیس کاراته بانوان در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایسنا، اعزام دختری با لباس کاراته در رقابت های MMA ارمنستان را بی ارتباط با فدراسیون کاراته دانست و گفت: الزاما هر کسی که لباس کاراته به تن داشته باشد و در رقابتی حضور داشته باشد دلیل بر این نیست که کاراته کار باشد. این دختر کاراته کار نیست و من او را نمی شناسم.
همچنین محمود رشیدی رئیس فدراسیون ورزشهای رزمی در این باره گفت: آرینا مافی دختر نوجوانی که در این فیلم مشاهده می‌ شود به هیچ عنوان زیر نظر فدراسیون ورزش‌ های رزمی نبوده و این که می‌ گویند وی تحت حمایت ما به مسابقات اعزام شده است را کاملا تکذیب می‌ کنم. مسابقات MMA و ر‌قا‌بت‌ هایی که در رینگ و قفس انجام می‌ شود هیچ کدام زیر نظر فدراسیون ما قرار ندارند و هر کس که با پرچم فدراسیون ورزش‌ های رزمی و ایران بخواهد در مسابقه‌ ای بر خلاف ما شرکت کند با وی برخورد می‌ کنیم.
رشیدی همچنین ا‌ضافه‌ کرد‌: این دختر نوجوان با لباس کاراته که فکر می‌کنم سبک بای دو شرکت کرده است و فدراسیون کاراته نیز قطعا پیگیر این مساله خواهد بود. باید کسی که این دختر نوجوان را به مسابقات برده و این بلا به سرش آمده است تحت پیگرد قانونی قرار گیرد و با بدترین نوع با او برخورد شود، چرا که آسیب‌ های شدید فیزیکی و روحی به این دختر نوجوان وارد شده است.

مصاحبه پدر آرینا و تینا مافی
مهدی مافی پدر این دو دختر، در گفت‌ وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، اعلام کرد که با هزینه شخصی به مسابقات رفته و این مسئولیت اعزام بر عهده خودش است.
وی همچنین گفت: من به فرزندانم می‌ بالم که در این مسابقات حضور پیدا کردند! من با مسئولیت خودم به این مسابقات رفته‌ ام. ایرانی‌ های دیگر نیز با هزینه‌ های شخصی خود در این مسابقات حضور داشتند. البته من برای فرزندانم بر‌نامه‌ ریزی کرده‌ ام که بتوانند مجددا در مسابقات حضور پیدا کنند.
مافی ا‌دا‌مه‌ داد: آنها را آماده می کنم تا بتوانند در مسابقات بعدی افتخار آفرینی کنند! من منتظر هستم که امتحان فرزندانم به پایان برسد و تمرینات را از سر بگیریم.
وی با بیان این که حرف دیگران برایش اهمیتی ندارد، ا‌ضافه‌ کرد‌: فرزندان من برای اولین بار بود که در این مسابقات حضور داشتند و کم تجربه بودند، ولی به آنها افتخار می‌ کنم. اصلا حرف دیگران برایم مهم نیست. این باعث می‌ شود که انگیزه بیشتری بگیریم تا بتوانند بهتر از قبل کار کنند و شاید پخش این فیلم برای آنها بهتر بود!
پدر آرینا و تینا مافی با اشاره به این که هیچ آسیب جدی برای فرزندانش رخ نداده است، ا‌دا‌مه‌ داد: هیچ صدمه فیزیکی وارد نشده است. در آن مبارزه آسیب‌ هایی رخ داده ، ولی خو‌شبختا‌نه بعد از مدت زمان کوتاهی این آسیب‌ ها برطرف شد. فرزندان من از نظر روحی در شرایط بسیار خوبی قرار دارند و با انگیزه ادامه خواهند داد.
وی در پایان خاطر‌ نشان کرد: من خودم قهرمان اسبق کشتی بوده ام و ورزش کرده‌ ام. متاسفانه مردم از شرایط مسابقات MMA خبر ندارند و فکر می کنند که آسیب‌ های جدی به فرزند من وارد شده است ، ولی دختران من در سلامت کامل به سر می برند و قطعا در ادامه با مربی خوب تمرینات را ادامه خواهیم داد تا در مسابقات حضور پیدا کنیم. ورزش این آسیب‌ ها را دارد و من که خود سال‌ ها ورزش حر‌فه‌ ای کرده‌ ام دوست دارم فرزندانم نیز این رشته را ادامه دهند.
از کدام شهر هستید و نظر شما در مورد این خبر چیست ؟ اگر اطلاعات تکمیلی دارید با دیگران در میان بگذارید

رضا از اصفهان ( 1395-10-17 13:33 )
هر پدری حق داره دختراشو مرد بار بیاره
ولی اینکه دو تا بچه ای که هیچ اطلاعاتی از مبارزات mma ندارن با عادتی که به کاراته دارن برن تو این مسابقات مسخرست ...
دیده دختراش تو چند تا مسابقه کاراته برنده شدن خیال کرده با کاراته میشه تو mma شرکت کرد. دو ماه زیر دست خودم تمرین کرده بودن اینجوری سوتی نمیدادن

علی اکبر ( 1395-04-25 20:35 )
سلام

داشت سر هردو دو دخترتو می برید باز تو میگی تجریه
ولی بازم خوبه که اینجا ها را بهش نشون دادی

ولی من خیلی دلم سوخت . اعصابم خورد شد .

سارا ( 1395-03-06 20:33 )
چه پدر خر و احمقی.. متاسفم واقعا..به تو هم میشه گفت پدر؟

سیدمهدی از کرمانشاه ( 1395-03-06 02:44 )
احسنت به این دودختروپدردلسوزشان مبارزه بردوباخت دارد وصرفا این تجربه ایست برای مسابقات بعدی

حسین از مشهد ( 1395-03-05 22:44 )
کلا مسوولین هیجکس رو اعزام نمیکنند. فیلمای ایرانی باید به واسطه شرکت عربی اعزام بشن به جشنواره.ورزشکارا هم به صورت شخصی ووووو این داستان همچنان ادامه دارد

زینب از ساری ( 1395-03-05 22:45 )
چقدر عالی چه پدر خوبی واقعا

پشت پرده خوردن شارژ مردم توسط ایرانسل : شرکت های مبتنی بر محتوا
محصولات 5040 واقعیت ، تبلیغات یا کلاهبرداری ؟ نظرات خریداران قبلی
جزییات حادثه تور چال کندی ( دره کول خرسان ) دزفول و غرق در رودخانه دز
گزارش وضعیت موسسه ثامن اهواز + نظرات سپرده گزاران
نقش یگان رهایی گروگان ارتش در حمله داعش به مجلس ( تیپ 65 نوهد)
فیلم حمله داعش به مجلس از دوربین مداربسته ( همه فیلم ها )
آسان ترین راه ساخت نظر سنجی در تلگرام + ربات ووت ( vote )
کمک مالی به اقشار کم درآمد سال 96
نکات کلیدی و هرآنچه باید قبل از آزمون رانندگی شهر بدانید + ( قبولی صد در صد )
چگونه از واتس اپ در مرورگر استفاده کنیم؟ استفاده از واتس اپ بدون نصب کردن
بهترین نرخ سود بانکی در سال 96 کدام است؟
بحران در موسسه آرمان ایرانیان اهواز ( موسسه توسعه )
رابطه و قتل 7 زن با کمک همسر در رشت
ساخت ربات تلگرام بدون برنامه نویسی و هاست
آموزش ایمیل ساختن در گوگل ، چگونه جیمیل بسازم؟
تفاوت گواهینامه پایه یک و دو و سه + شرایط اخذ گواهینامه
آموزش غیرفعال کردن پیام های تبلیغاتی و پولی
مراحل انتقال دامنه nic ir
سوال در مورد ورشکستگی موسسه کاسپین + نظرات سپرده گذاران
ساختمان بزرگ پلاسکو در تهران آتش گرفت و فرو ریخت
دانشگاه جهاد در روز سه شنبه 21 دی ماه تعطیل میباشد
دانشگاه آزاد و دانشگاه سما سه روز تعطیل به علت فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی
گزارش تصویری از منزل هاشمی در جماران بعد از فوت ایشان
تجمع مردم تهران برای وداع با پیکر هاشمی رفسنجانی در جماران
اعلام 1 روز تعطیل به علت فوت آیت الله هاشمی رفسنجانی در سه شنبه
گزارش تکمیلی از فوت هاشمی رفسنجانی در تهران
معرفی کانال تلگرام سالن های زیبایی اهواز
تجاوز به دختر 17 ساله توسط برادر ناتنی
شربت درمان سرطان هراتی
تعرفه قیمت پست پیشتاز و سفارشی سال 96 یک گرم تا 25 کیلو
ویروس جنسی خطرناک عامل سرطان دهانه رحم
وحشتناک ترین بیماری های جهان
تبلیع خلاقانه ماشین گلف با ایده از داعش و عملیات انتحاری + فیلم
فیلم آتش زدن یک بیمار به صورت زنده به دلیل اختلاف شخصی
فیلم رقص زنان در استقبال از روحانی